מיסוי ישראל

 

תשלום מיסים נמנה עם ההוצאות הגדולות והמרכזיות של כל יחיד, חברה, או ארגון. לכן, תכנון מס נכון הוא חלק בלתי נפרד מהמדיניות העסקית של כל נישום.

 

AUREN מספקת שירותי מיסוי כוללים למגוון לקוחות הפירמה, כמו גם למגוון לקוחות חיצוניים, שאינם נמנים עם הלקוחות הקבועים של הפירמה אשר פונים אליו לשם טיפול וייעוץ בנושאי מיסוי שונים.

 

על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה, ולתת מענה לכל צרכי הלקוחות, הפירמה עוקבת אחר ההתפתחויות השוטפות בדיני המס השונים ומפיצה עדכונים לעובדי הפירמה ולקוחותיו באמצעות חוזרים פנימיים ועלוני מידע מקצועיים.

צוות רואי החשבון ויועצי המס של פירמת AUREN מבצע עבור לקוחותיו תכנון מס ומציע פתרונות מיסוי מתקדמים שמטרתם הפחתה לגיטימית של נטל המס המוטל על הנישום.

 

דברי מר שמגר, נשיא בית המשפט העליון (לשעבר), מהווים נר לרגלינו:

"…זכותם – ואף חובתם – של מומחים בענייני מיסים לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס. גבולות תכנון המס היא שאלה קלאסית ונצחית אשר נקבעת בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל עניין ועניין. אדם רשאי לנצל לטובתו כל הוראה שבדין, הפוטרת ממס או מקילה בו שהרי לשם כך היא נוצרה; והוא, כמובן, אינו מנסה לעוות במעשיו את כוונת המחוקק או לעשות מעשה כלשהו שלא כדין כדי להיכנס לתחומי פטור או הקלה, שלא נועדו לו".

 

שירותי המיסוי שהמשרד מספק ללקוחותיו, כוללים:

 

צוות רואי-החשבון ויועצי המס של AUREN  ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, להעניק שירות מקצועי ואיכותי ולתכנן עבורכם פתרונות מס, המותאמים לכם באופן אישי, אשר יפחיתו את נטל המס המוטל עליכם.