קדמה טכנולוגית בהישג יד

 

אמצעים טכנולוגים והטמעתם בארגון נתפסים כעסק יקר. הטמעת מערכות טכנולוגיות באופן נכון ויעיל, כזה שמותאם לצרכים של העסק שלך תביא לשינוי המיוחל. איך ניתן לשלב טכנולוגיות מתקדמות בעסק מבלי לפשוט יד ורגל ולהגיע לתוצאות הרצויות ולייעול ארגוני? הטמעה מוצלחת היא המפתח.

 

 

אתר AUREN - קוד מנעול

 

השקעה בטכנולוגיה חיונית להצלחה העסקית העתידית של העסק שלכם.

הדרישה להטמעת מערכות טכנולוגיות לשם הבטחת העתיד העסקי של העסק שלכם, היא מובנת לכל.

לא נדרש להיות מומחה בתחום ה- IT (Information Technology), כדי להבין זאת.

 

הדילמה הניצבת בפני עסקים קטנים ובינוניים פעמים רבות היא החשש לקחת צעד ולהיכנס לתהליכים מורכבים ויקרים. הטעמת מערכות טכנולוגיות נתפסת כמהלך כזה בעיניי רבים. בעוד שלמעשה, התנהלות נכונה ובחירה מושכלת של מהלכים עשויה לתת מענה המותאם לצרכי העסק, לא בהכרח יקר ומאפשר שליטה בהשקעה תוך השגת תוצאות.

 

איך מתחילים ברגל ימין?

 עומדות בפניכם מגוון אפשרויות שבביצוע ההתאמות הנדרשות, לפי צרכי הארגון שלכם ותמורת עלות נמוכה יחסית יספקו לכם אפקטיביות מרבית.

 

להלן מספר דגשים ותובנות שיעזרו לכם להצליח:

 

שימוש בשירות או אפליקציה קיימת

שימוש באפליקציות ו"תוכנות מדף" מוכנות, הוא אחד מהיתרונות הגדולים של עסקים קטנים ובינוניים שלא רוצים להסתבך בתכנות ותחזוקה יקרים. היום בשוק הטכנולוגיה יש שפע של אפשרויות שניתן להתאים אותם לצרכים של העסק בעלויות נמוכות. בדרך זאת אין צורך בפיתוח ותחזוקה יקרים שנועדו רק לכם, אלא אתם חולקים את העלויות עם הציבור הרחב שנעזר ומשתמש במערכת.

 

שירותים מבוססי ענן

רוב הטכנולוגיה העדכנית תהיה מבוססת "שירותי ענן", קרי המערכת לא תותקן אצלכם במחשבים, אלא דרך המחשב האישי או הנייד ישירות אל ספק שירות חיצוני שהמערכת מותקנת אצלו והוא ידאג לכל התחזוקה והתפעול.

 

לבחור במה להתחיל : "האפקט המרכזי"

היום יש שפע של אפשרויות ולכן רצוי לזהות איזו אפליקציה או מערכת תעשה את האפקט הכי מרכזי מבחינת העסק שלכם. להתחיל במערכת הזאת ולאחר הצלחתה להוסיף פונקציות ואפליקציות נוספות כחלק נוסף אינטגרלי או כחלקים נפרדים למערכת. הגדלה לפי הצורך.

 

לחייב את הלקוח על המוצר

כחלק מבניית התוכנית ובחירת הטכנולוגיה, אנחנו נוודא שלקוח הקצה מחויב בעלויות המוצר. אתם לא חייבים לחייב את הלקוח, עבור השימוש במוצר או בשירות הטכנולוגי, בשורה נפרדת בחשבונית. עם זאת, בתמחיר הניתן ללקוח שלכם רצוי לכלול את העלות הנדרשת בשימוש כחלק מסל השירותים אותו הוא מקבל.

 

שימוש חוזר חודשי

אחד הסימנים הברורים לכך שהבחירה של האפקט המרכזי הייתה נכונה, זאת תדירות השימוש במערכת. אנו נשתדל לבחור מערכת שלקוח הקצה עושה בה שימוש חודשי או תקופתי חוזר על עצמו. אם מדובר על מערכת פנימית, נבדוק את תדירות השימוש הפנימי התוך ארגוני במערכת. שימוש חוזר ודחוף במערכת מעיד על הצורך הארגוני והצורך של הלקוח וכן מצדיק חיוב פנימי או חיצוני של העלויות מול הלקוח.

 

לסיכום

בחירת יועץ נכון שילווה את תהליך קבלת ההחלטות שלכם, יעזור בהגדרת הצורך ובחירת הטכנולוגיה, היא החלטה משמעותית מאוד.

תקדישו לנושא זה זמן מוגדר מראש, ממוקד ככל שניתן ואיכותי. הגדרת המטרה והיצמדות ללוח זמנים לשם יישום הם הכרחיים.

 

זכרו: החלק הקריטי ביותר בתהליך זה, דורש מכם לקבוע את התוצאה הרצויה והערך המוסף שלה, כך יהיה לכם מדד להצלחה.

תמדדו את התוצאות של התהליך תוך כדי תנועה וכן בסיומו.

 

צוות היועצים הטכנולוגים שלנו ישמח ללוות אתכם, לסייע בכל התלבטות ולעזור בבחירת הטכנולוגיה והטמעתה. על-מנת להבטיח ששורת הרווח שלכם תמשיך לגדול והיכולת להישאר ייחודיים בעיני הלקוחות שלכם בעולם התחרותי של מחשוב ואפליקציות.

 

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר במחלקת החשבונאות, 03-5333883.

מאמר זה הופיע בניוזלטר שלנו: עסקים וטכנולוגיה, שהתפרסם בחודש: 1/4/19.

להצטרפות וקבל הניוזלטר של אוריין ישראל- לחץ כאן