חדשנות וצמיחה לשווקים חדשים

גרמניה מאמינה בחדשנות, בשורה מצוינת לעסקים ישראלים בתחום. בשנים האחרונות חלה התחזקות בהשקעות גרמנים בחברות ישראליות העוסקות בתחומי חדשנות וטכנולוגיות.

שבוע הייעוץ גרמניה-ישראל הוא ההזדמנות שלכם

אתר AUREN - יד אוחזת טאבלט

AUREN ישראל בשיתוף עם אלווירה את אנג'ל מעמידות לרשותכם שירותי מומחים ייחודיים ביחד עם צוות מומחים גרמניים שיעניקו לכם שירותי ייעוץ ופתרונות עסקיים.

המועד: 30/6/19-04/07/19

המיקוד: פתרונות מיסוי לסוגיות עסקיות המשלבות פעילות בין גרמיה וישראל.

השירות ניתן לבחירתך באחת משלוש השפות: עברית, גרמנית או אנגלית.

הזדמנות נדירה לליווי והדרכה על-ידי מומחים מגרמניה ומישראל. הצוות בקיא ובעל ניסיון רב בליווי חברות במגוון תחומים ומתמחה במתן מענה לחברות טכנולוגיות וחברות חדשנות.

למי מיועד השירות?

הייעוץ ניתן לחברות בתחומי חדשנות וטכנולוגיה מגוונים. ליווי וייעוץ לחברות בשלבים שונים של התפתחות, כגון:

  • חברה טכנולוגית המעוניינת להיכנס לשוק הגרמני ו/או האירופאי.
  • חברת הזנק המעוניינת להשיג סיוע ממשלתי בתחום החדשנות בגרמניה.
  • חברת מחקר המחפשת אוניברסיטאות גרמניות וכוח אדם איכותי.
  • חברת חדשנות המחפשת שיתוף פעולה עם חברות גרמניות.
  • חברה המחפשת משקיע זר לקידום החברה לשלב הבא.

 

הדברים שחשוב לדעת:

גרמניה היא מדינה יציבה כלכלית נחשבת למובילת חדשנות, מה שאומר שהממשלה מקצה משאבים לטובת קידום ופיתוח תחומי חדשנות שונים ומגוונים, דרך קרנות ומלגות מטעם המדינה.

חברות גרמניות רבות נחשבות למובילות בתחום החדשנות בתחומן ברחבי אירופה. תחומים הדורשים חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות כגון: אנרגיה, אנרגיה מתחדשת, רפואה, ביוטכנולוגיה, בריאות ועוד. כמו גם תחומי מחקר ופיתוח מוצר בתחומים שונים וכן שיתופי פעולה בין חברות תעשייתיות למכוני מחקר אוניברסיטאיים ושיתופי פעולה בין חברות מתעשיות שונות.

עובדה זו היא מעודדת גם בתחום ההשקעות הזרות שכן משקיעים גרמניים רבים מעוניינים להשקיע בחברות הזנק וטכנולוגיה המציעות חדשנות. החדשנות והקדמה הטכנולוגית הישראלית הידועים בכל העולם מביאים מתעניינים מגרמניה לחפש קשרים והשקעות בחברות ישראליות, כמו גם חברות גרמניות המעוניינות בשיתופי פעולה שיקדמו אותן קדימה באיתור טכנולוגיות מתקדמות.

חשוב להבהיר כי: חברה ישראלית אשר מעוניינת להקים חברה במדינה זרה, שותפות או לקבל מענק מכל סוג שהוא ממדינה שאיננה ישראל תידרש לתשלומי מס שונים בישראל ובמדינה הנוספת בה היא פועלת. זאת בהתאם לאופי הפעילות והגורמים השונים המשפיעים על פעולותיה העסקיות.

גרמניה וישראל חתומות על אמנה למניעת כפל מס, מה שמאפשר לשותפויות או מבנים שונים, עם זאת מומלץ שיהיה מומחה שמלווה אתכם בשלבים השונים.

חיפוש שותפים, משקיעים או הקמת חברה?

מתלבטים ולא יודעים מה המסלול הנכון עבורכם, שבוע הייעוץ הוא הזדמנות עבורכם.

צוות היועצים המומחים של AUREN ישראל ואלווירה את אנג'ל, ילווה אתכם בכל שלב בתהליך בהיבטי מיסוי ופיננסים שונים להם תידרשו.

בין אם אתם בשלבים מוקדמים או בשלבים מתקדמים, צוות המומחים שלנו ייעץ ביעוץ חד פעמי או בליווי ממושך ככל שתידרשו לו.

בזכות שותפים מקומיים בגרמניה והידע הבינלאומי של אוריין ישראל, אתם יכולים להיות בטוחים כי תהיו מכוסים הן בצד הישראלי והן בצד הגרמני.

ייצוג בין מדינות: מענה לדרישות בהיבטי מיסוי וייצוג מול רשויות המס בשתי המדינות, כמו גם הכנת דו"חות כספיים ושאר דו"חות חשבונאיים להם תידרשו.

תהליכי הקמה:  ליווי תהליכי מו"מ ואיתור שותפים פוטנציאלים.

מבנה חברות: צוות היועצים שלנו בקיא בדרישות ובמבנים השונים האפשריים וייתן לכם מענה המותאם לאופי ההתקשרות, משך ההתקשרות ושאר הסעיפים החוקיים הנדרשים בשתי המדינות לצרכי מס.

סיוע בקבלת מענקים: ליווי ועזרה בתהליך הגשת המסמכים ונדרשים אל מול רשויות המדינה השונות לקבלת מענקים ומלגות.

הפקת תועלות עסקיות:

צוות המומחים שלנו יסייעו לך באיתור פתרון המותאם לך ולסוגיה האישית שלך באופן אופטימלי. להגיע למטרה שלכם בעזרת הייעוץ הממוקד והאפקטיבי ביותר.

כך שאתה מרוויח:

  • שקט נפשי מול רשויות המס בישראל ובגרמניה
  • פתרונות מיסוי לגבי חובות דיווח בין המדינות
  • הסברים לגבי אפשרויות של חיסכון מס אופטימלי
  • פגישת ייעוץ כפולה עם שני מומחי מיסוי של גרמניה וישראל

מי אנחנו?

צוות היועצים של AUREN ישראל, צוות מקצועי ומיומן בתחומי המיסוי, פיננסים, חשבונאות ופיתוח עסקי בראייה בינלאומית. הצוות בעל ניסיון עשיר ומגוון ופועל במתן ייעוץ בישראל מעל ל-35 שנים. פירמת AUREN הינה פירמת ייעוץ בינלאומית עם רשת קשרים בינלאומית ענפה הכוללת יעדים מרכזיים באמריקה הלטינית ואירופה.

צוות היועצים של אלווירה את אנג'ל הינו צוות מיומן ומקצועי, המתמחה בפעילות גרמניה-ישראל. הצוות הינו בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-35 שנים בתחומי המיסוי, פיננסים, חשבונאות ופיתוח עסקי.

 

להרשמה

משרד תל-אביב:

במייל:  tlv.office@auren.co.il

או טלפונית לסיגל: 972-35614126+/ 9725333883+

מוזמנים לבקר אותנו גם באתרי החברות:

www.auren.co.il/ || https://allwira-angel.com/