אוריין מיסים לשירותך

אתה רואה חשבון או עורך דין מעולה, מגיש את הדוחות בזמן, זמין ללקוחות ומצליח לתת פתרונות יוצאים מן הכלל בתחום המומחיות שלך. הנייד מצלצל. שלום! אני גיורא, אני מקים אתר אינטרנט בתחום מכירות און ליין. אני מחפש בעל מקצוע שיכול לעזור לי עם סליקה בינלאומיות, מיסוי וחוזים לעובדים שלי שנמצאים בהונגריה. אשמח לקבל הצעת מחיר.. חבל. נשמע מעניין. לקוח כזה היית רוצה אצלך אבל לא תוכל לספק לו את כל מה שהוא מחפש… תאמין או לא, אתה נאלץ לדחות.

אוריין מיסים הוקמה בדיוק למקרים כאלה. אנו מתמחים במתן פתרונות ייחודיים בנושאי מס מורכבים ומיסוי בינלאומי וכן בייצוג וליטיגציה בפני רשויות המס בישראל ובעולם. לשותפים שלנו ניסיון מוכח והצלחות בתחום המס ברחבי העולם וישראל. אנו דואגים ללקוחות שלנו ומספקים ערך מוסף למשרדי רו"ח, עו"ד, עורכי פטנטים, יועצי מס, ויועצים עסקיים אשר נתקלו בסוגיות מס מורכבות הן בהיבט החשבונאי והן בהיבט המשפטי. אנו מספקים פתרונות מס חדשניים ומידיים, בעזרתנו תוכלו לספק ללקוחותיכם שירות ייחודי ותאמינו או לא, גם לחזק את מעמדתכם מולו.

אם נתקלתם במצבים בהם נאלצתם לפנות למומחה אחר בתחום ראיית חשבון, למומחה אחר שבקיא בחוק ויועץ מס שמתמחה בענף ספציפי, הגעתם למקום הנכון!

אוריין מיסים יודעים לתת פתרון כולל במקום אחד ולפתור אתכם ואת לקוחותיכם מכאב ראש מיותר בחיפוש פתרון מקצועי ויצירתי. בעזרתנו תוכלו להרחיב את בסיס הלקוחות בתחומים שעד כה נמנעתם מלהיכנס, לחסוך משאבים כלכליים וזמן בהכשרה של הצוות הקיים ולתת שירות איכותי יותר ללקוחות הקיימים.

אם קראתם עד כה, אל תהססו וצרו קשר עוד היום! יחד נפתח בסיס לשיתוף הפעולה ונצא לדרך מקצועית, איכותית ומאתגרת.