כלים להצלחה

 

מכירת ערך כלי עבודה ופתרונות ליצירת דרישה וקידום מכירות

הדרך בה מתקשרים ערך לקוני B2B השתנתה. האם אתה מנסח את הצעת הערך שלך בעזרת כלי מכירה ושיווק?


תן לקונים סיבה לקנות

שיטת מכירת הערך שלנו מאפשרת לך לשווק ולמכור בהתבסס על הערך שיוצר הפתרון שלך. שיחות "ערך" עם קונים גורמות לעלייה במספר הלידים, מעגל מכירה קצר יותר, יחס סגירת מכירות גבוה יותר ופחות הנחות.

הפתרונות שלנו  מוליכים את הקונים דרך תהליך המכירה. בכל שלב בהתקשרות עם הקונים, אתה מרוויח באופן אחר. בשלב ההתחלתי, אלו עשויים להיות יותר לידים או לידים איכותיים יותר. מאוחר יותר בשלבי המכירה, אלו יכולים להיות קיצור של מעגל המכירה או שיעורי סגירת מכירות גבוהים יותר. אנו מראים יתרונות לנציג עם כל כלי המופיע בתרשים למטה. הכלים יכולים להעניק את היתרונות המוצגים, בתלות בטיב ההיצע שלך, פילוח הלקוחות והתחרות שלך. לדוגמה, מחשבוני ערך יכול להועיל לך בדרכים שונות על ידי יצירת ביקוש, השגת לידים, קיצור מחזור המכירות, וסגירת עסקאות.


 


איך זה עובד?

  • כלי האומדן מגביר את התנועה באתר האינטרנט שלך והופך מבקרים אנונימיים ללידים.
  • מחשבון הערך משפר את איכול הליד ומעמיק את מעורבות הקונים.
  • כלי ה- TCO משווה חלופות ועוזר להתגבר על התנגדויות בנוגע למחיר.
  • כלי ה- ROI מספק את המקרה העסקי עבור הפתרון שלך ומסייע לך לסגור יותר עסקאות.

הדרך הטובה ביותר להתחיל לזהות את הפערים הגדולים ביותר בביצועים שלך. האם אתה צריך לשפר את איכות הלידים שלך? האם אתה מפסיד עסקאות למתחרים באופן תכוף? האם אתה מקבל בקשות לאישור מחירים חריגים? צור אתנו קשר ואנו נסייע לך להבין איזה פתרון הכי מתאים לצרכים שלך.אנו מקלים עליך בפריסת מערך הכלים למכירת ערך. אנחנו לומדים את המסר של הפתרון שלך ואת החסרונות ומה שמפריע ללקוחות שלך. לאחר מכן, אנו משווים את היתרונות של הפתרון שלך לצורכי הלקוחות שלך ועל מנת לוודא שהצעת הערך שלך מתאימה לפלח הלקוחות שלך. אנו עורכים מחקר משני ואוספים נקודות הוכחה מלקוחות כדי לאמת את הצעת הערך שלך.

 

בשלב הבא אנו מתכננים ובונים כלים למכירת ערך על מנת לכמת ולהציג את הערך של הפתרון שלך. לאחר שהכלים מוכנים, אנו עובדים עם הנהלת השיווק והמכירות שלך ומדגימים להם כיצד שיטת מכירת הערך זורמת דרך כל חלק של מעגל הרכישה של הלקוח. אנו מלמדים את הארגון שלך כיצד להטמיע את המתודולוגיה וכיצד ולהשתמש באפקטיביות בכל הכלים. אנחנו מתחברים ומשתלבים עם מערכת השיווק האוטומטית ופלטפורמות ה- CRM שלך ומשתמשים בשיטות ניתוח מתקדמות כדי למדוד ביצועים ולבצע התאמות כדי לשמור על הכלים רעננים ועדכניים.

התהליך שלנו מביא עמו מידה נוספת של אובייקטיביות ואמינות לתכנית מכירת הערך שלך, המעלה את מידת ההיענות הפנימית ואת האמינות בעיני לקוחותיך.

כל שאנו מבקשים הוא שתעניק לנו כמה שעות מזמנך וכל מקרה מבחן, "ניירות לבנים", מחקר פנימי וגיליונות נתונים שעשויים להיות לך. זהו התהליך הסטנדרטי שלנו ולא התקשרות ייעוץ יקרה. התהליך הכולל שלנו הופך את פריסת משאבי כלי מכירת הערך לפשוט ובמחיר סביר.

התהליך כולו לוקח כשישה שבועות. אם אתה זקוק לכלי מכירה ROI לפני כן, אנא יידע אותנו ונבדוק מה ביכולתנו לעשות.